Konkurs “Love reading & language challenge”

Uczniowie klasy VIIIa  wzięli udział w międzyszkolnym konkursie “Love reading & language challenge” zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych.  W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test sprawdzający znajomość treści lektury oraz języka angielskiego. Podczas drugiego etapu pan Dave Taylor wygłosił wykład na temat “British Monarchy – The Royal Family”, po którym uczniowie brali udział w quizie kahoot sprawdzającym wiedzę o rodzinie królewskiej. Koleżanki i koledzy z klasy 7a oraz 8a również wysłuchali wykładu oraz kibicowali uczestnikom konkursu. Po zajęciach można było porozmawiać z panem Taylorem i poćwiczyć znajomość języka angielskiego.

Po podliczeniu punktów zdobytych w obu etapach:

II miejsce zajęła Jadwiga Rapacka,

III miejsce Mariia Myrna,

Eryk Schmidt zdobył wyróżnienie.

Congratulations!