Pracownicy szkoły

Dyrektor

mgr Renata Grzegorzewicz-Zielony

e-mail: dyrektor@sp5poznan.pl

Wicedyrektor

mgr Katarzyna Meller

e-mail: wicedyrektor@sp5poznan.pl

Grono Pedagogiczne 

nauczyciel nauczany przedmiot wychowawstwo
Obrowska Katarzyna świetlica  
Plewińska Agnieszka świetlica  
Sigel Aneta świetlica  
Stefan Bartłomiej świetlica  
     
Tanaś Lidia psycholog szkolny  
Giżejewska Krystyna pedagog szkolny  
Samek Małgorzata bibliotekarz  
     
Bogajczyk Alicja wychowanie przedszkolne  
Górecka Aneta wychowanie przedszkolne  
Harbatowska Dominika wychowanie przedszkolne  
Ligaj Katarzyna wychowanie przedszkolne  
Pietrusiak Anna wychowanie przedszkolne  
Skrzypczak Dorota wychowanie przedszkolne  
Walczak Anna wychowanie przedszkolne  
Winiarska Klaudia wychowanie przedszkolne  
     
Jędrzejowska Danuta edukacja wczesnoszkolna klasa III a
Mizgalska Anna edukacja wczesnoszkolna klasa  I a
Muszkieta Agnieszka edukacja wczesnoszkolna klasa II a
Olejak Katarzyna edukacja wczesnoszkolna klasa III b
Ratajczak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna klasa I b
Wojtkowiak Claudia edukacja wczesnoszkolna klasa II b
     
Siadak Goretta informatyka,  
Marciniak Joanna religia  
Głogowski Dariusz wychowanie fizyczne klasa VI b
Grzegorzewicz – Zielony Renata matematyka  
Bilejczyk Aleksandra religia  
Kędzierska Aleksandra logopedia  
Koczorowska Barbara wdż, przyroda, biologia  
Leszczyńska Agnieszka  historia klasa VIII b
Leśniańska Dorota język polski klasa V b
Matusiak Julita język angielski klasa VII a
Meller Katarzyna matematyka, informatyka klasa VII b
Mikołajczak Gracjana plastyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa klasa V c
Miszczyszyn Piotr matematyka, fizyka  
Muszkieta Agnieszka wychowanie fizyczne  
Drogosz Kasjan muzyka  
Purtak Małgorzata matematyka  
Rahn Anna biologia, język angielski klasa VI a
Olejarczyk Anna język niemiecki  
Siczyńska Edyta wychowanie fizyczne klasa VI c
Ślesińska Maria geografia  
Targońska Joanna biologia, przyroda klasa V a
Wasielewska Katarzyna chemia  
Went Monika język angielski klasa VIII a
Duczmal Katarzyna język polski klasa IV a
Jurga Bock Justyna matematyka  
Bożek Agnieszka język polski  
Weber Sobiech Izabela język polski