Informacje

Od 1 września żywienie w szkole będzie prowadzić firma Catering Roberto. Posiłki można zamawiać oraz opłacać korzystając z przygotowanej aplikacji “zamów posiłek”. Po zalogowaniu dostępny jest jadłospis.

Rodzice uczniów, którzy chodzą do szkoły, mają do wyboru:  zupę- 3 zł, II danie – 12 zł, cały zestaw za 15 zł.

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć poniższe linki, aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. (Sama wpłata nie oznacza złożenia zamówienia). Płatności online są już uruchomione. Można skorzystać także z przelewu tradycyjnego. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na tytuł przelewu (numer użytkownika + imię i nazwisko), aby był zgodny z tym, który wyświetli się w aplikacji.

Na pierwsze 2 dni  od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 25zł ,a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy spłacić, aby móc złożyć kolejne zamówienie. (Debetu nie widać na koncie, będzie stan konta 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 25zł)

Odwołać posiłek można najpóźniej do 18:00 w dniu poprzedzającym wydawanie posiłków. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo, jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy skorzystać zakładki „Pomoc” na stronie www.zamowposilek.pl

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc” lub na adres mailowy: catering.roberto@interia.pl