Świąteczne przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków

„Boże Narodzenie to taki czas,
W którym dobro rodzi się w nas,
W którym każdy bardziej docenia to, co ma
Dbając o to każdego dnia.”

Dziś byliśmy świadkami niezwykłego świąteczne przedstawienia w wykonaniu aktorów z grupy Żabki. Przedszkolaki już 3 tygodnie wcześniej rozpoczęły intensywne przygotowania do tego dnia, ucząc się wierszyków, piosenek i tańców. Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła rodzicom na pojawienie się na widowni, lecz to nie oznacza, iż Żabki nie miały publiczności. Pani Dyrektor, dzieci z grupy Misiów, nauczyciele z zaciekawieniem i uśmiechami  na twarzach przyglądali się poczynaniom małych aktorów, a no koniec nagrodzili ich gromkimi brawami. Z kolei na zakończenie świątecznego spotkania, Misie w podziękowaniu za zaproszenie zaśpiewały piosenkę o Świętym Mikołaju. 

Występ Żabek zakończył się życzeniami, które teraz chcielibyśmy złożyć wszystkim z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia:

„Tradycyjnie jak co roku,
Sypią się życzenia wokół.
Większość życzy świąt obfitych
I prezentów znakomitych,
A my życzymy:
Uśmiechu od ucha do ucha
I pogody ducha.
Wesołych Świąt.”

 

Dzieci podczas występu skierowały do rodziców takie oto słowa:

 „Rodzicom z okazji świąt chcemy za wszystko dziękować, to co najlepsze Wam podarować.
Dziękujemy, że przy nas jesteście, miłością nas otaczacie, całujecie, przytulacie.”

Przygotowania do występu były związane nie tylko z nieustannymi próbami, ale także z przygotowywaniem drobnych upominków. Dzieci zamieniły się w malarzy i przygotowały przepiękne, ręcznie malowane torby dla Rodziców oraz Gości, wkładając w to całe swoje serduszko.

To nie koniec zdolności naszych małych artystów, bowiem przedszkolaki zrobiły także kilkumetrowy łańcuch, którym ozdobili szkolną choinkę.