“Przepis na instrument”

5 stycznia 2024 r. przedszkolaki uczestniczyły w kolejnym z cyklicznych przedstawień edukacyjno-muzycznych
pt. „Przepis na instrument” w wykonaniu Teatru Kulturka.

„Czy próbowaliście kiedyś coś wytropić? Szukać, zaglądać to tu, to tam? To interaktywne spotkanie
z instrumentami z całego świata, tymi głośnymi i cichymi.

Poznamy najmłodsze i najstarsze instrumenty. Tylko jak to zrobić, żeby się nie zgubić i wszystko zapamiętać?  Zabierzmy ze sobą mapę świata! Zaznaczymy na niej odwiedzone przez nas miejsca. Koniecznie zapiszemy też rady dla kolejnych podróżników. Chcąc opowiedzieć tę historię przemierzymy tysiące kilometrów w celu znalezienia tych najciekawszych, a czasem nawet dziwnych instrumentów. Stworzymy razem tętniący muzyką szlak.”

Kolejny spektakl już 26 stycznia!