Uroczystość patriotyczna z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada uczciliśmy w naszej szkole najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego Polaka, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Szczególnym momentem tego dnia był poruszający występ naszych uczniów  wzbogacony patriotycznymi utworami w wykonaniu szkolnego chóru.

Drugi raz nasi uczniowie mogli się zaprezentować na Wieczorze Patriotycznym 13 listopada. Szczególnymi gośćmi tego dnia były panie z Klubu “Słoneczna Przystań”.

W trakcie występu dwie uczennice klasy 6b Jagoda Pałczyńska i Milena Skubich zaprezentowały swój autorski pokaz tańca, który był spójnym elementem spektaklu.

Po zakończonym widowisku mieliśmy okazję do przyjemnych rozmów, osłodzonych wyśmienitymi wypiekami przygotowanymi przez Rodziców naszych Uczniów, którym serdecznie dziękujemy za tak smaczne umilenie tego wyjątkowego spotkania. Wszystkim przybyłym Gościom jesteśmy bardzo wdzięczni za wspólnie spędzony poniedziałkowy wieczór.