Karta rowerowa

6 czerwca  odbyło się spotkanie uczniów klas 4 z przedstawicielami Straży Miejskiej w ramach egzaminu na  kartę rowerową. Spotkanie odbyło się w naszej szkole, gdzie uczniowie klas 4 zostali serdecznie przywitani przez przedstawicieli Straży Miejskiej. Na początku omówili oni zasady bezpiecznej jazdy rowerem i przypomnieli podstawowe przepisy drogowe dotyczące rowerzystów. Następnie przystąpiliśmy do praktycznej części zajęć. Przedstawiciele Straży Miejskiej byli bardzo cierpliwi i troskliwi, udzielając uczniom wskazówek i poprawiając techniki jazdy. Dzięki ich wsparciu uczniowie mogli poczuć się pewniej na rowerze i lepiej zrozumieć, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze. Karta Rowerowa w klasie 4 z udziałem Straży Miejskiej była wartościowym doświadczeniem edukacyjnym. Dziękujemy przedstawicielom Straży Miejskiej za ich zaangażowanie i wsparcie.