Przedszkolaki świętują Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. Ten dzień bogaty był
w różne atrakcje i… niespodzianki! Przedszkolaki świętowały podczas pikniku w przedszkolnym ogródku. Nie zabrakło tam pysznych smakołyków przygotowanych przez rodziców, wylegiwania się na kocach, puszczania baniek mydlanych i szaleństw na placu zabaw.

Wielką niespodzianką dla naszych milusińskich był przyjazd wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej Poznań-Głuszyna. Panowie strażacy opowiedzieli przedszkolakom o różnych niebezpieczeństwach i sposobach radzenia sobie z nimi. Zaprezentowali sprzęt znajdujący się w wozie, a także pozwolili przedszkolakom spróbować go użyć. Największym zainteresowaniem cieszyło się jednak strącanie pachołków strumieniem wody. Bardzo dziękujemy strażakom, za niezapomniane warsztaty!