Klasy 4a i 4b na wycieczce

W dniach 17.05-19.05.2023 klasy czwarte pojechały na Zieloną Szkołę do Łężeczek. Wśród okalającego ośrodek lasu uczniowie aktywnie spędzali czas na wspólnych grach i zabawach. Pierwszego dnia czwartoklasiści bawili się w grę strategiczną „Flagi”, przeciągali linę, grali w frisbee. Kiedy zmęczenie wzięło górę, czas umilały zabawy kreatywne: szyfrowanie, klocki konstrukcyjne, “Tower of power”, “Dooble XXL”. Wieczorem były podchody i “Laser Tag”. Drugi dzień rozpoczęliśmy spacerem po pięknej okolicy. Po obiedzie przyszedł czas na: strzelanie z łuku, “Mega Twister”, tworzenie bransoletek, klocki konstrukcyjne, “Air Popper”, szczudła, sumo. Dzień zakończyliśmy dyskoteką. W piątek też było wiele atrakcji: graliśmy w mafię, “Kłamca, kłamca”, piłkę nożną i siatkówkę. Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do Poznania. Szkoda, że czas na wycieczkach zawsze tak szybko mija…