Orzełki Piątki

Nasze przedszkolaki to aktywne dzieciaki  – odznaczają się kreatywnością, tworząc bogato zdobione prace oraz zdolnościami muzycznymi – grając i śpiewając. Uwielbiają brać udział w zajęciach sportowych, podczas których mogą wykazać się wytrzymałością oraz znajomością zasad fair play. Przeliczanie nie ma dla nich tajemnic, a bogactwo języka jest zaskakująco różnorodne. W tym wszystkim przedszkolaki wykazują się empatią – pocieszą, przytulą, powiedzą dobre słowo.

2 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystości Orzełki Piątki, podczas której dzieci zostały nagrodzone w następujących kategoriach: ARTYSTA PLASTYK, ARTYSTA MUZYK, MISTRZ PARKIETU, SPORTOWIEC ROKU, DOBRY KOLEGA, SUPERMATEMATYK, ZNAWCA JĘZYKA.  Doniosłe wydarzenie uświetniły występy przedszkolaków z grupy Sówek, Żabek, Misiów oraz Biedronek.

GRATULACJE!