Konkurs – Śladami Bambrów

Tegoroczny konkurs: “Śladami Bambrów” składał się z dwóch etapów – części teoretycznej (test) oraz praktycznej (udokumentowanie różnych pamiątek, zabytków, szlaków po Bambrach). Zatem o wygranej zaważył zarówno wynik testu, jak też ciekawe (również z dużym nakładem

 pracy) przedstawienie miejsc związanych z Bambrami. Warto zapoznać się z pracami Waszych koleżanek i kolegów, którzy zaprosili nas w podróż szlakiem Bambrów np. odwiedzając muzeum im poświęcone czy też przemierzając rowerem z bliskimi dzielnice Poznania w poszukiwaniu śladów po ludności z Bambergu. Jak się okazuje, jest ich całkiem sporo, o czym świadczą nagrodzone prace.

Oto wyniki:

I miejsce – Maria Zawal
II miejsce – Patrycja Osses
II miejsce – Wojciech Mańkowski
III miejsce – Cyntia Szafrańska
III miejsce – Karolina Lemańska
Wyróżnienie – Chloe Ferrier-Lafargue

Nauczyciel
Anna Olejarczyk

MARIA ZAWAL

 

PATRYCJA OSSES

konkurs-o-bambrach-patrycja-osses

WOJCIECH MAŃKOWSKI

Wojtek Mańkowski 7C Śladami Bambrów w Poznaniu – noc w muzeum(4)(3)_compressed

CYNTIA SZAFRAŃSKA

 

KAROLINA LEMAŃSKA

 

CHLOE FERRIER-LAFARGUE