“Witajcie w naszej bajce”

Przedszkolaki z grupy Sowy zaprosiły swoich rodziców na przedstawienie z okazji Dnia Rodziny. Podczas występu podróżowaliśmy pociągiem od jednej do drugiej bajki. Na początku zawitaliśmy w Zaczarowanej Stacji, w której spotkaliśmy Czarownicę,  następnie udaliśmy się do Stacji Kapturkowo, poznając Czerwonego Kapturka i Wilka. Na naszej drodze pojawiła się także Stacja Łąkowo, na której czekali – Pszczółka Maja oraz Gucio. W połowie drogi dotarliśmy do Pirackiej Stacji, a następnie udaliśmy się do Stacji Pantofelek. Pod koniec naszej podróżny zawitaliśmy do Stacji Smerfowo, gdzie Gargamel próbował złapać Papę Smerfa oraz Smerfetkę. Szybko więc ruszyliśmy do lasu, by poznać Krasnoludki, które znajdowały się na Stacji Krasnalowo i usłyszeć ich wesołe śpiewanie „Hej ho, hej ho”.

Nasza podróż zakończyła się na Stacji Przedszkole. Była to najbardziej wzruszająca stacja, ponieważ dzieci złożyły swoim rodzicom najserdeczniejsze życzenia i wręczyły własnoręcznie posadzone roślinki oraz kwiatowe zakładki do książek.