Wyniki konkursu WIELKANOCNE OZDOBY

           Zadaniem przedszkolaka biorącego udział w konkursie było wykonanie wielkanocnej ozdoby, a tym samym rozwijanie uzdolnień plastycznych, promowanie aktywności twórczej. Do wykonania prac konkursowych, uczestnicy mogli wykorzystać przedmioty zgodne z ideą ZERO WASTE, czyli przy użyciu rzeczy (koralików, wycinanek, naklejek, wstążek, pudełek, itd.), które już posiadali w domu, tak aby promować rozważne korzystanie z dostępnych materiałów.

Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych:

3-4 latki

1 miejsce: Paulina Rzewuska
2 miejsce: Laura Czajka-Małecka
                      Weronika Ratajczak
3 miejsce: Marcel Simon
                     
Lev Shcherbyna

 5-6 latki

1 miejsce: Piotr Ratajczak
2 miejsce: Maja Krysztofiak
                     
Hanna Pietrzak
3 miejsce: Wojciech Pluciński
                     
Martyna Klatkiewicz

 

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

 

Serdecznie gratulujemy!