AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w naszej szkole

21 lutego 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej promującej działania Akademii Przyszłości. Młode gwiazdy pozowały przed obiektywem fotografa Piotra Jana Kulasa w Studio reklamowym Gawagai. sesja zdjęciowa odbyła się na zaproszenie właścicielki -Agnieszki Rurkowskiej, a wydarzenie zorganizowali wolontariusze Akademii Przyszłości.

 

 

 

 

 

 

31 marca 2022 uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach zorganizowanych w salonie samochodowym. Młodzież zwiedziła nie tylko salon z ekskluzywnymi autami, ale również zapoznali się z działaniami sprzedawców oraz dowiedzieli się jak działa firmowy serwis – warsztat. Mogli od podszewki poznać pracę dealerów i mechaników samochodowych.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wolontariuszy Akademii Przyszłości.