Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Grupa Misie na czele z Panią Eweliną realizuje projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” . Razem z Misiem Pysiem, którego tak właśnie nazwały dzieci przeżywają różne przygody. W zeszłych miesiącach Misie dzielnie wykonywały przeróżne zadania, które wymagały skupienia, cierpliwości oraz kreatywności. Na początku wykonały magiczne zakładki do książek. Później za pomocą kodowania pomogły małemu misiowi odnaleźć drogę do mety oraz z kasztanów rozszyfrować cyfrę, którą chciał im przekazać. Wykazywały się również sprytem matematycznym podczas gry w Sudoku. W listopadzie razem z Misiem Pysiem uczyły się patriotyzmu oraz poznały legendę „ O Lechu, Czechu i Rusie”. Na podstawie zdobytych informacji wspólnie z nauczycielem wykonały grę dydaktyczną z surowców wtórnych. Dzięki tej grze dzieci mogły wykazać się wiedzą o poznanej legendzie oraz utrwalić symbole narodowe :D. Już niedługo Grupa Misie pozna nowe zadania do zrealizowania i wyruszy w kolejną ciekawą przygodę.