Spotkanie przedszkolaków z iluzjonistą

Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Odwiedziny prawdziwego magika, to bez wątpienia wielka atrakcja. Nasze przedszkolaki dziś miały możliwość wzięcia udziału w pokazie iluzji. Pokaz magii i iluzji przygotowany był z myślą o przedszkolakach. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc czarodziejowi wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe stawało się możliwe. Zabawa w czarowanie wszystkim bardzo się podobała, szczególnie pełniąc rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty. Każdy ochotnik otrzymał gromkie brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor, a dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty. Chętnie nagradzały każdy pokaz słowami zachwytu. Dobry kontakt iluzjonisty z dziećmi spowodował, że spektakl niewątpliwie zapadnie głęboko w ich pamięci.