Dzień Przedszkolaka

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dziś z okazji tego święta uczniowie z klas I – III wraz z nauczycielami przygotowali wiele niespodzianek dla młodszych kolegów i koleżanek. Dzieci były zachwycone mogąc podziwiać z okien serce stworzone specjalnie dla nich, uśmiechały się, gdy ich sale odwiedzali starsi koledzy, by przeczytać bajki, wyrecytować wiersze.  Oczywiście nie możemy zapomnieć o przepięknych własnoręcznie wykonanych medalach, które zostały wręczone naszym przedszkolakom!
Ale to nie był koniec atrakcji tego dnia, gdyż w oddziałach przedszkolnych odwiedziły nas także Panie Pedagog i Pani Psycholog, z którymi spędziliśmy miło czas, bawiąc się i śmiejąc. DZIĘKUJEMY!

Świętowanie dzisiejszego dnia nie miała końca…, a moc atrakcji towarzyszyła do końca pobytu w przedszkolu. W końcu ten jakże ważny dzień, trzeba było uczcić z przytupem!

Biedroneczki wykonały przepiękny plakat, który będzie długo zdobił salę.

   

Misie bawiły się kolorami z chustą KLANZY, a także wcieliły się w rolę sportowców: biegając, skacząc oraz rzucając do celu.

Żabki także wypełniły dzień zabawami ruchowymi. Dodatkowo były zachwycone upominkami od Rady Rodziców, które dzisiejszego dnia otrzymał każdy przedszkolak.

Sówki również się nie nudziły. Zaczęły zabawę od gier edukacyjnych na tablicy multimedialnej, uczestniczyły w sesji zdjęciowej z kolorowymi gadżetami oraz sprawiły, że ich kolorowanki ożyły! A to wszystko za sprawą kolorowych kredek, zaangażowania i odrobiny technologicznej magii…