Wyniki konkursu BAJKI W OBRAZACH

Zwyciężczynią konkursu MÄRCHEN IN BILDERN/ BAJKI W OBRAZACH została Małgorzata Bączyk z klasy VIIIa za ilustrację do bajki: Der Gevatter Tod / Kuma Śmierć.

Prace wyróżnione to: Królewna Śnieżka (Kornelia Tumilewicz,kl. VIII a,  Miłosz Antkowiak, kl. VIIIb, Antoni Seifert,kl, VIIIa, Adrian Sztucki, kl.VIIIb), O rybaku i jego żonie (Marianna Burda, kl. VIIIb), Spółka kota z myszą (Magdalena Błaszczyńska, kl. VII a), Żabi król lub Żelazo Henryk (Michał Robaszyński , kl.VIIIb) oraz Kłos żyta i Niebieskie światełko (Małgorzata Bączyk, kl.VIIIa).  

Prace zostały wykonane różną techniką. Niektóre wymagały precyzji manualnej (praca z cekinami), inne malarskiego polotu, dobrej kreski czy wreszcie umiejętności zastosowania grafiki komputerowej.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję i życzę dalszego rozwoju talentów.

Nauczyciel – Anna Olejarczyk