Zapraszamy na wirtualny spacer po oddziałach przedszkolnych

Szanowni Państwo,

marzec to czas, w którym zwykle zapraszaliśmy do nas rodziców i dzieci, które chciałyby uczęszczać do naszych oddziałów przedszkolnych. Takie spotkanie jest idealną okazją, by poznać nauczycieli uczących w grupach, zwiedzić sale, wziąć udział w wesołych i kreatywnych zabawach. Niestety czas pandemii uniemożliwił nam takie spotkanie…

 

…dlatego też z wielką radością zapraszamy rodziców oraz dzieci na wirtualny spacer po oddziałach przedszkolnych: https://www.youtube.com/watch?v=hpSTYc8tnMI

 

To właśnie w przedszkolu rozpoczyna się przygoda dzieci z edukacją. Poznają one świat poprzez zabawę, śpiewają piosenki, tańczą, biorą udział w kreatywnych warsztatach, wycieczkach.

Dzieci w naszym przedszkolu uczestniczą także w zajęciach dodatkowych, takich jak: język angielski, czy gimnastyka korekcyjna. Przedszkolaki znajdują się również pod opieką pedagoga, psychologa oraz logopedy, którzy czuwają nad ich harmonijnym rozwojem.