Dzień Kobiet w oddziałach przedszkolnych

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.

Chłopcy z grup Biedronki, Misie, Żabki oraz Sowy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach przedszkolaka. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Na koniec chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” i wręczyli drobne upominki.

 

W grupie Sowy chłopcy przygotowali laurki oraz zatańczyli do utworu “Makarena”. Na koniec wszyscy delektowali się żelkami owocowymi.

W grupie Żabki odbyły się wybory Miss – oprócz kandydatek, nie zabrakło także jury, w role których wcielili się chłopcy. Dziewczynki brały udział w 8 konkurencjach: Miss Najdłuższego Kucyka, Najbardziej Roześmiana Miss, Najbardziej Rozskakana Miss, Najbardziej Rozśpiewana Miss, Miss Równowagi, Miss Najszybszego Liczenia, Miss Zgadywanek, Miss Szybkości. Nie zabrakło śmiechu oraz skupienia w każdej konkurencji. Chłopcy świetnie się spisali  i wyłonili Miss w każdej kategorii!