Walentynkowy Balik Karnawałowy

Co roku w  naszym przedszkolu świętujemy Walentynki jako Dzień Zakochanych, Dzień Miłości i Przyjaźni. To taki czas, w którym chcemy podkreślić, że tworzymy jedną przedszkolną społeczność. W tym roku ten magiczny dzień został połączony z Balikiem Karnawałowym, a dzieci mogły zaprezentować stroje swoich ulubionych bohaterów z bajek, filmów animowanych, zwierząt i wiele, wiele innych.

Wszyscy naładowani pozytywną energią miłości, bez kropli złości, widząc świat w różowych barwach,  tańczyliśmy do największych dziecięcych przebojów. Nie zabrakło konkursów z balonami, muzycznych pociągów, słodkich poczęstunków…

Dzieci z oddziałów przedszkolnych mogły przygotowywać Walentynki dla swoich przyjaciół, koleżanek, kolegów, a także sympatii i wrzucać je do POCZTY WALENTYNKOWEJ.  Dziś nastąpiło uroczyste otwarcie pudła i rozdanie przepięknych laurek.