Piątka bloguje

Drodzy uczniowie!

Wiemy, że do naszej szkoły uczęszczają wyjątkowi i uzdolnieni młodzi ludzie. Każdy z Was jest utalentowany w jakiejś dziedzinie. Jedni są świetnymi sportowcami, inni pasjonują się informatyką, część z Was uwielbia malować, rysować albo pisać wiersze. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów Waszych zainteresowań. W związku z tym chcemy serdecznie zaprosić do podzielenia się swoją twórczością i pasją na blogu, który powstaje z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Zachęcamy do przesyłania prac na adres: piatka.bloguje@sp5poznan.pl

Tematyka, która będzie prezentowana obejmuje następujące zagadnienia: dbamy o zdrowie, dobra energia, ekologia, klimat, jesteśmy ciekawi świata, patrzymy w przyszłość, różnorodność, tolerancja, sport, tradycja, wolność, niepodległość.

W ramach wymienionych obszarów można nadsyłać zdjęcia prac plastycznych, fotografie autorskie, prace pisemne (np. wiersze), krótkie filmy itp.

Serdecznie zachęcamy do współtworzenia naszego wspólnego bloga!

Samorząd Uczniowski