Mikołajki ze Strażą Miejską

Mikołajki to wyjątkowy dzień, na który dzieci czekają cały rok, wie o tym także Straż Miejska, dlatego w tym dniu nie mogło zabraknąć niespodzianek od strażników z Zespołu Profilaktyki. Dzieci z zaciekawieniem przypatrywały się gościom, którzy mieli na głowach czapki Św. Mikołaja i czekały co się wydarzy. Wiele radości sprawiło dzieciom uroczyste przekazanie na ich ręce bombki SMMP, która wzbogaciła choinkę przedszkolaków oraz życzeń zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli. Na koniec spotkania dzieci otrzymały w prezencie od mundurowych odblaskowe kamizelki oraz kolorowanki.

Ponieważ prezenty są zawsze mile widziane, nie tylko od Świętego Mikołaja, zadowolenia dzieci było co niemiara!

W Mikołajki nie mogło zabraknąć oczywiście rozmów o Świętym Mikołaju, mikołajkowych tańców, a także wykonania podobizny brodatego przyjaciela.