Andrzejkowe wróżby z przymrużeniem oka

Z okazji Andrzejek – Biedronki, Misie oraz Żabki przeniosły się w  świat magii. Wróżbom nie było końca, oczywiście z przymrużeniem oka 😉  Buty wskazały osoby, które jako pierwsze wezmą ślub, serduszka ukazały, jakie będzie imię drugiej połówki, przedszkolaki wywróżyły sobie także zawody, które być może będą wykonywać w przyszłości i wiele, wiele innych. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego lania wosku  przez dziurkę od klucza i analizowania cienia powstałej figury. Dodatkowo dzieci z grupy Żabki wzięły  udział w zaczarowanym eksperymencie. Dowiedziały się, że balon można nadmuchać nie tylko pompką, czy siłą swoich płuc, ale także przy wykorzystaniu kilku prostych przedmiotów: szklanej butelki, octu i sody. Jak widać – eksperyment można uznać za udany!