Wizyta Przedszkolaków w Teatrze Animacji

28.02.2020 – Żabki, Pszczółki oraz Sowy wybrały się do Teatru Animacji na przedstawienie pt.: „Wesoły Ryjek”. Wesoły Ryjek to mała, ciekawa świata świnka, dziecko które zadaje pytania, odkrywa świat, zachwyca się najprostszymi rzeczami. Jest to podróż przez dzieciństwo, która inspiruje, zachwyca i zachęca najmłodszych odbiorców do zadawania pytań i znajdowania niebanalnych odpowiedzi. Celem wycieczki było m.in. wykształcenie u najmłodszych umiejętności kulturalnego zachowania się w teatrze,  uświadomienia jak należy ubrać się, idąc do miejsc kultury, np. teatru. Dzieciom bardzo podobała się sztuka i już zapowiedziały, że czekają na kolejne wyjazdy do teatrów!

Żabki po przedstawieniu zostały jeszcze, aby zajrzeć za kulisy. Mieli okazję przywitać się z aktorami, zobaczyć garderobę, kukiełki wykorzystywane w przedstawieniach, a także wiele ciekawych miejsc niedostępnych na co dzień dla widzów.