Na hali sportowej przy ulicy Dębińskiej odbył się kolejny turniej z cyklu Nadzieje Szczypiorniaka. Tym razem w programie turnieju były tylko mini mecze w pikę ręczną. Uczniowie (chłopcy i dziewczynki) rywalizowały miedzy sobą na czterech boiskach. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: męska i żeńska składające się z uczniów klas 3 i 4. Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromną wolą walki, hartem ducha, umiejętnością gry zespołowej i grą w duchu fair play. Dziękujemy Wam za mnóstwo pozytywnych emocji, serca pozostawionego na boisku.












