Dzień Rodziny

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie
i na które czekają z wypiekami na twarzy.
4 czerwca w grupie Biedronek oraz 19 czerwca w grupie Misiów odbył się uroczysty Dzień Rodziny.
To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno dzieci jak i rodzice oraz dziadkowie, którzy mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym pokazie artystycznym. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób swoje przywiązanie, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. W trakcie uroczystości na twarzach zgromadzonych gości malował się uśmiech, duma a także wzruszenie. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi widownia nagrodziła dzieci.
 Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staranie wykonanych przez dzieci upominków.