Finałowy turniej ENEA MINI CUP

W czwartek 06 czerwca odbył się finałowy turniej Enea Mini Cup. Uczniowie klas czwartych po raz kolejny mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności gry w piłkę siatkową z rówieśnikami z poznańskich i podpoznańskich szkół oraz mogli poszerzać swoją wiedzę z udzielania  pierwszej pomocy. Imprezie towarzyszyły pokazy gimnastyczek artystycznych. Gościem honorowym była  Julia Bińczycka, reprezentantka  Polski w siatkówce, z którą można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub otrzymać autograf. Całemu turniejowi towarzyszyła atmosfera sportowej rywalizacji w duchu fair play, a wszyscy zawodnicy starali się zagrać jak najlepiej. Nasza drużyny  bardzo dobrze poradziły sobie  z rywalizacją wygrywając wiele meczy, ale potrafiły również uznać wyższość przeciwników.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO STARTU!