Konkurs na “Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną”

Z przyjemnością informujemy, że przedszkolny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli wyzwanie i wykonali świąteczne ozdoby. Kreatywność oraz pomysłowość dzieci bardzo nas zaskoczyła, wszystkie prace były przepiękne.
Stanęłyśmy przed wielkim wyzwaniem, aby wyłonić najładniejszą pracę. Jednogłośnie postanowiłyśmy przydzielić pierwsze miejsce aż czterem uczestnikom oraz przyznać sześć wyróżnień. Każdy z uczestników konkursu otrzymał także nagrodę niespodziankę w ramach podziękowania za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę!
Sikorska Klaudia i Zagajewska Ewelina