Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy w tym szczególnym dniu złożyli życzenia i tradycyjnie zaśpiewali wszystkim dziewczynkom uroczyste „100 lat”, następnie złożyli im serdeczne życzenia i wręczyli upominki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach. Z różnych zakątków przedszkola można było usłyszeć taneczną muzykę, przy której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji pokazy filmowe, pokazy mody oraz malowanie twarzy. W tym dniu nie zabrakło również prawdziwych księżniczek i bohaterów bajek i filmów. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.