Dzień Pluszowego Misia

Przedszkolaki 25 listopada obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, w różnych kolorach, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, poznały historię święta, tworzyły własne misie oraz bawiły się przy misiowych piosenkach. Sowy dodatkowo z okazji tego święta udały się do Bliblioteki Raczyńskich. Dzień ten był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.