“Rower Kazika”

6 października odbyło się kolejne spotkanie przedszkolaków z teatrem. Tym razem teatr „Kulturka odwiedził nas ze spektaklem „Rower Kazika”, podczas którego dzieci zostały zabrane w muzyczną podróż po gorącej Afryce.

”W czasach, kiedy Afryka była dzikim i nieznanym dla nas lądem pewien poznaniak – Kazimierz Nowak spakował swój plecak, zabrał wiernego przyjaciela – rower i wsiadł do pociągu na stacji Poznań Główny. Tutaj zaczęła się jego podróż do niezbadanego jeszcze wtedy zakątka świata. Pewnie zastanawiacie się: co stało się z jego wysłużonym rowerem? Jak przemierzał piaszczystą pustynię? Kogo spotkał? Nas najbardziej zaciekawiło to, jaki skarb przywiózł ze sobą z tej długiej wyprawy?
Ruszajcie z nami, bo Afryka już nie taka dzika z rowerem Kazika!”

Kolejne spotkanie z Kulturką już 10 listopada!