Sówki żegnają przedszkole

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas!

We wtorek 20.06.2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego grupy Sówki. Za nami wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek, które szybko minęły, aż nadszedł czas pożegnań… Był to dla nas czas pełen nowych doświadczeń, umiejętności, nowych znajomości i zdobytej wiedzy.

Sówki podczas uroczystości dostojnie zaprezentowały „Poloneza”, a także swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor.
Nie zabrakło również podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w działania przedszkola.

Kochane Sówki! Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów. Wszystkim Absolwentom życzymy dobrego startu w nowym roku szkolnym oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji!