Wielkopolski Festiwal Rzemiosła już 17 kwietnia!

Serdecznie zapraszam na Festiwal Rzemiosła wszystkich uczniów klas VII i VIII.
Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 17 kwietnia od 11.00 do 15.00.
Podczas imprezy możecie poznać m.in. potencjał zawodów rzemieślniczych czy ofertę edukacyjną. Organizatorzy z myślą o Was planują grę miejską “ZaGRAjMY w RZEMIOSŁO”. Czteroosobowe zespoły uczestników z opiekunem będą rywalizować między sobą. W programie zwiedzanie firm rzemieślniczych oraz ciekawe i różnorodne zadania w jak najkrótszym czasie. Gracze otrzymają kartę wraz z mapą , na której będą zaznaczone punkty do odwiedzenia. Ponadto w programie oprócz gry terenowej odbędą się pokazy zawodów rzemieślniczych, degustacje wyrobów lokalnych, występy muzyczne grup młodzieżowych oraz konkursy dla młodzieży.
Następnie odbędzie się rozdanie atrakcyjnych nagród dla zwycięskich zespołów.
 Zainteresowane osoby zapraszam do zapisów u pani Anety.