Niech żyje bal!

W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Zbigniew Dmitroca

Karnawał to czas zimowych balów i wspaniała okazja do świetnej zabawy połączonej z wcielaniem się w różne postacie. 7 lutego przedszkolaki w przepięknych kreacjach tańczyły w rytmie ulubionych przebojów. Przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów, a także bohaterów dnia codziennego! Kolorowe pociągi i korowody, szalone pląsy przy muzyce, a także nauka układów tanecznych wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Dzieci bawiły się doskonale biorąc udział w konkursach zorganizowanych przez wychowawców, a cały bal przebiegał w magicznej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy.
Z pewnością ten dzień zostanie na długo w ich pamięci!