Jasełka

W atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia naszą społeczność szkolną wprowadzili uczniowie, którzy przygotowali Jasełka. Na chwilę zamienili się w profesjonalnych aktorów. Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy klimat zbliżających się świąt.  

Scenariusz przedstawienia inspirowany baśnią Hansa Christiana Andersena “Dziewczynka z zapałkami”  w swej wymowie nastrajał do chwili zadumy nad przemianą jakiej może doświadczyć każdy człowiek podczas Bożego Narodzenia. Nasi aktorzy wypadli wspaniale.

Pani Dyrektor Szkoły Renata Grzegorzewicz – Zielony złożyła wszystkim zebranym podziękowania oraz życzenia świąteczne- nadziei na lepsze jutro, miłości i ciepła rodzinnego oraz pokoju- tak bardzo potrzebnego na ukraińskiej ziemi i całym świecie.

 Wspólnie spędzony czas dał możliwość integracji społeczności szkolnej. 

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to piękne wydarzenie.