Pasowanie na przedszkolaka

15 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieci 3 i 4-letnich z grupy „Biedronki”. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor Renata Grzegorzewicz-Zielony. Mali artyści zaprezentowali program artystyczny, w którym przedstawili swoje umiejętności – to, czego nauczyły się w przedszkolu do tej pory: piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ.
Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie Pani Dyrektor z pomocą „zaczarowanego” ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde z dzieci otrzymało dyplom i medal.
Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do wzruszeń, dumy i zadowolenia ze swoich pociech.
Po zakończeniu części oficjalnej dzieci świętowały poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Gratulujemy naszym nowym przedszkolakom i witamy w społeczności przedszkola, życząc wielu radości
i samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności!