Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada celebrowaliśmy najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego Polaka, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Punktem kulminacyjnym tego dnia okazało się wzruszające przedstawienie Uczniów pod hasłem „Niepodległość, tak jak i wolność, nie jest dana raz na zawsze”, ubarwione poruszającym występem szkolnego chóru.

 

Z ogromną przyjemnością 14 listopada mogliśmy wspólnie z seniorkami i członkiniami „Słonecznej Przystani” przeżywać wieczorek patriotyczny, podczas którego byliśmy świadkami przejmującego spektaklu, wzbogaconego zachwycającą muzyką. Po zakończonym widowisku mieliśmy okazję do przyjemnych rozmów, osłodzonych wyśmienitymi wypiekami przygotowanymi przez Rodziców naszych Uczniów, którym serdecznie dziękujemy za tak smaczne umilenie tego wyjątkowego spotkania.

Wszystkim przybyłym Gościom jesteśmy bardzo wdzięczni za wspólne spędzenie poniedziałkowego wieczoru.