Dzień Przedszkolaka

20 września to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, tańców przy ulubionych piosenkach dziecięcych. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcia w fotobudce, a grupa Żabki zakodowała obrazek aparatu fotograficznego
w ramach projektu “Uczymy dzieci programować “.

 Atrakcji nie było końca, uczniowie klas 1-3 przygotowali dla przedszkolaków niespodziankę – przeczytali wiersze najmłodszym oraz wręczyli własnoręcznie zrobione medale, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia, samych słonecznych dni i radosnych chwil, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.