Tydzień pełen wrażeń

Przedostatni tydzień czerwca, zarówno w szkole, jak i w oddziałach przedszkolnych był wyjątkowy – stał pod znakiem radości, sportu i zabawy. Przedszkolaki  wzięły udział w pikniku, pałaszując przyniesione smakołyki,  uczestniczyły w logopedii na wesoło, doskonaląc aparat mowy. Nie mogło zabraknąć także Dnia Śmiesznego Stroju, w którym rodzice oraz  dzieci wykazali się pomysłowością. Odbył się także Dzień Sportu – ćwiczenia, tory przeszkód i radość z przebywania na świeżym powietrzu oraz Kino Samochodowe – młodsze dzieci wraz z rodzicami przygotowali z kartonów konstrukcje przypominające samochody, z kolei starszaki pokazały swoje umiejętności konstrukcyjne oraz techniczo-plastyczne,  przygotowując samochody samodzielnie w sali przedszkolnej. Tydzień minął szybko, dynamicznie, nasi wychowankowie byli podekscytowani, uśmiechnięci i chętnie brali udział we wszystkich zaplanowanych działaniach.

Dzień Śmiesznego Przebrania

Dzień Sportu

Logopedia na wesoło

Kino Samochodowe

Piknik