Ogólnopolski konkurs „Przepis na POP-UP – czyli moja książka w 3D”

W listopadzie odbył się konkurs ogólnopolski „Przepis na POP-UP – czyli moja książka w 3D”, skierowany do uczniów szkół podstawowych. Praca miała nawiązywać do historii, motywów, wątków bądź scen z wybranej książki dla dzieci i młodzieży z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Organizatorem konkursu było Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, a przeprowadzono go w ramach Programu ,,Muzeum na stulecia”, finansowanego ze środków Wieloletniego Programu Rządowego ,,Niepodległa” na lata 2017 -2022.

3. miejsce zdobyła Waleria Szostak z 5a, która wykonała książkę „Przygody młodego Borsuka” (na podstawie książki ”W ich świecie – opowiadania z życia zwierząt dla małych dzieci”)

Gratulujemy!

Pracę Walerii można obejrzeć poniżej: