Pasowanie na przedszkolaka

5 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla Biedronek. Od tego dnia stają się one oficjalnie przedszkolakami.

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom. Po pięknych i wzruszających występach Pani Dyrektor Renata Grzegorzewicz – Zielony za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń, dyplomów i upominków. Naszych najmłodszych odwiedziły także dzieci z grupy Sówki i zaprezentowały utwór „Sto lat”, grając na Bum Bum Rurkach. Starsi koledzy i koleżanki z innych grupy przygotowały także laurki, życząc wiele uśmiechu i radości.

Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli. Serdecznie witamy przedszkolaki w społeczności naszego przedszkola,  życząc samych sukcesów, uśmiechu, radości i pięknych przyjaźni.