Konkurs – “GDY DOROSNĘ… ZOSTANĘ ZAWODOWCEM!”

W świetlicy szkolnej dzieci wzięły udział w konkursie, GDY DOROSNĘ… ZOSTANĘ ZAWODOWCEM!
Organizatorem konkursu jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu.
Dzięki temu dzieci podwyższyły swoją świadomość na temat zawodów, jak również udało, się wzbudzić wśród dzieci zainteresowanie tematu tego, kim chcą być w przyszłości. Dzieci ze świetlicy rozwijały swoją kreatywność poprzez zabawę plastyczną. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Osiemnaścioro dzieci wzięło aktywny udział w zabawie. 🙂
Jednocześnie informuję, że wyniki tego konkursu pojawią się już jutro podczas Nocy Zawodowców. Wydarzenie można oglądać online na fb CWRKDiZ bądź na stornie internetowej. Wydarzenie rozpoczyna, się o 17.00 Jednak wyniki będą podawane ok. 17.40. Jeśli ktoś z naszych uczniów zdobędzie wyróżnienie bądź zajmie miejsce na podium, wówczas organizatorzy sami będą kontaktować się z rodzicami/opiekunami uczniów, którzy wzięli udział w konkursie.
Dziękuję wszystkim uczniom za swój wkład i kreatywność. Trzymam za wszystkich kciuki!
Życzę powodzenia!

Pani Aneta