WIELKIE OTWARCIE ŚWIETLICY

W ostatnim czasie nasza świetlica szkolna przeszła gruntowny remont:  wyburzono i odmalowano ściany, wymieniono wykładzinę, zakupiono nowe meble, rolety, różnego rodzaju wygodne siedziska i pufy oraz monitor interaktywny. Dzięki wielkiej metamorfozie świetlica zyskała nowoczesny i przytulny wygląd, a jej przestrzeń stała się miejscem do nabrania sił przed lekcjami oraz wygodnego odpoczynku po zajęciach. 

 

                       

                       

 

                       

We wtorek 11 maja br. nasza świetlica została uroczyście otwarta. W WIELKIM OTWARCU ŚWIETLICY wzięli udział: Pani Dyrektor Renata Grzegorzewicz -Zielony, pedagog szkolny, wychowawcy i nauczyciele klas I-III, wychowawcy świetlicy, pracownicy administracyjni oraz wszyscy uczniowie klas I-III (oczywiście z podziałem na stosowne grupy). 

Podczas otwarcia Pani Dyrektor skierowała do uczniów kilka miłych słów, a uczniowie obiecali, że będą zawsze dbali o nową przestrzeń. Po wystąpieniu Pani Dyrektor dzieci obejrzały film, który przedstawiał wspomnienia z różnych imprez, wydarzeń i zajęć, jakie odbywały się w świetlicy. Dzięki krótkiemu filmikowi dzieci przypomniały sobie, co działo się w świetlicy przez ostatnie kilka lat oraz jak świetlica wyglądała przed remontem. Następnie każdy uczeń otrzymał wylosowany drobny upominek i zaczęło się zwiedzanie świetlicy. Największą popularnością  cieszyły się wygodne pufy i niezmiennie stół z piłkarzykami. Na koniec każdy z uczestników otrzymał “coś słodkiego” ufundowanego przez rodziców.