Szkolny konkurs fotograficzny “Mój Pupil” – wyniki głosowania

Konkurs na zaprezentowanie swojego zwierzaka na zdjęciu cieszył się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. Zgłoszono 51 Pupilków, z których najwięcej głosów na najbardziej uroczego zwierzaka otrzymały:

 
I miejsce: labradory Olaf i Gucio Igi Ratajczak z kl. 6a (nr 20)
II miejsce: króliczek Lilly Chloe Ferrier-Lafargue z kl. 6a (nr 23)
III miejsce: terrierek Lucy Krzysia Zarzecznego z kl. 4a (nr 13) oraz świnka morska Stefan Franka Brojka z kl. 6a (nr18)
IV miejsce: piesek James Marysi Zawal z kl. 6c (nr 43)
V miejsce: mopsik Figa Gabrysi Silskiej z kl.4b (nr 31) oraz pies Lucky Magdy Bobak z kl. 6c (nr44)Dziękujemy Uczniom za nadesłane prace! Wszystkie zwierzaki są śliczne i kochane!:) Gratulujemy tym autorom zdjęć, których Pupile skradły serca wszystkich!:) Cieszymy się, że zwierzęta są Waszymi przyjaciółmi:)
 
——-Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami——–