AKTUALIZACJA – Pilnie potrzebna pomoc dla pogorzelców!!!

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że dzięki wspólnemu działaniu społeczności szkolnej oraz pomocy ze strony sąsiadów nasza Rodzina jest już w nowym mieszkaniu, zabezpieczona i zdrowa.

W ramach pomocy z Państwa darowizn przekazanych na konto Rady Rodziców zostało przekazane do tej pory Rodzinie 4130 zł na zaspokojenie podstawowych potrzeb i koszty wynajmu nowego mieszkania.

Dzięki zbiórce rzeczowej Rodzina została zaopatrzona w odzież, pościele, talerze, przybory i plecaki szkolne, żywność – wszystko to zostało już zawiezione.

Po uzgodnieniu z Rodziną, ZAMYKAMY ZBIÓRKĘ RZECZOWĄ.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszego ucznia i jego najbliższych w krytycznym dla nich momencie!

Do końca tygodnia prowadzimy jeszcze zbiórkę pieniężną, aby wspomóc Rodzinę w zagospodarowaniu nowego mieszkania:

Darowiznę można wpłacać na konto Rady Rodziców:

numer konta: PKO 74 1020 4027 0000 1802 1294 8594
w tytule: DAROWIZNA DLA POGORZELCÓW