“Biedronka i Żuk”

W ostatnim tygodniu projektu przedszkolaki dowiedziały się jak powstaje musical, obejrzały fragmenty musicali “Król lew” i “Kraina lodu”. W tygodniu tym  odbywały się także próby przedstawienia – wiersze, wyliczanki, tańce. Dzieci wykonały afisz do przedstawienia, a niektóre fragmenty zrobiły zupełnie samodzielnie. Chętne przedszkolaki z grupy Sowy wykonały zaproszenia dla pozostałych grup  oraz uzupełniły  „siatkę pojęć” o nowe wiadomości i zwroty. Na koniec zaprosiły gości na przedstawienie „Biedronka i Żuk”, które to bardzo spodobało się gościom.  Nauczycielka na zakończenie projektu przygotowała dla dzieci quiz. Przedszkolaki mogły pochwalić się wiedzą oraz mogły podzielić się swoimi wrażeniami z projektu. Dla rodziców została przygotowana mała wystawa w drzwiach przedszkola, dzieci mogły  pokazać swoje dzieła i podzielić się wrażeniami z projektu.