Żabki się nie nudzą

Nawet w tak trudnym czasie, jakim jest kwarantanna i zamknięcie przedszkola Żabki znajdują czas na zabawę. Dzieci chętnie wzięły udział w Żabkowym Wyzwaniu! Codziennie, drogą elektroniczną, otrzymywały zadanie do wykonania – samodzielnie, lub z całą rodziną.

Wyzwanie zaczęło się od najtrudniejszego zadania: Żabki miały nauczyć rodziców i rodzeństwo swojej ulubionej piosenki – Baby Shark. Zadanie było niezwykle trudne, jednak wywołało dużo uśmiechu i radości.

Drugim zadaniem było wykonanie koron dla Króla lub Królowej Marcowej Pogody, oraz diademów dla królewskiego dworu. Śmiało można powiedzieć, że na świecie przybyło kilka nowych koronowanych głów.

Zadaniem na środę była zabawa z masami plastycznymi. Żaby miały do wyboru szereg różnych przepisów, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Czwartkowym zadaniem był upcycling rolki po papierze toaletowym. Jak zwykle kreatywność dzieci nie zawiodła – wiele rolek zyskało nowe kolorowe życie!

Żabki nie marnowały czasu! Między zadaniami Wyzwania zajmowały się również rozwijaniem umiejętności odczytywania kodów, oraz realizowały swoje fantastyczne pomysły.

Żabki nie dają się nudzie!