Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 A » 4 B » 5 A » 5 B » 6 A » 7 A » 7 B » 7 C » 8 A » 8 B » 8 C

Plany różnych dzienników

» Dziennik kl. 1a » Dziennik kl. 1b » Dziennik kl. 2a » Dziennik kl. 2b » Dziennik kl. 3a » Dziennik kl. 3b

Klasa 4 A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 język angielski
4 A gr.1 - Matusiak J. (200)
wychowanie fizyczne
4 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
4 A - Kulma J. (205)
historia
4 A - Kulma J. (suterena)
3 09:50-10:35 muzyka
4 A - Majewska-Marszałek N. (aula)
informatyka
4 A gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
4 A gr.2 - Matusiak J. (200)
język angielski
4 A gr.1 - Matusiak J. (200)
informatyka
4 A gr.2 - Siadak G. (201)
język angielski
4 A gr.1 - Matusiak J. (200)
plastyka
4 A - Mikołajczak G. (suterena)
4 10:40-11:25 religia
4 A - Bilejczyk A. (210)
matematyka
4 A - Meller K. (212)
matematyka
4 A - Meller K. (205)
matematyka
4 A - Meller K. (213)
religia
4 A - Bilejczyk A. (suterena)
5 11:40-12:25 przyroda
4 A - Targońska J. (210)
matematyka
4 A - Meller K. (212)
technika
4 A - Mikołajczak G. (205)
przyroda
4 A - Targońska J. (213)
wychowanie fizyczne
4 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 język polski
4 A - Weber Sobiech I. (210)
język polski
4 A - Weber Sobiech I. (205)
język polski
4 A - Weber Sobiech I. (213)
język angielski
4 A gr.2 - Matusiak J. (213)
7 13:30-14:15 język polski
4 A - Weber Sobiech I. (210)
język polski
4 A - Weber Sobiech I. (213)
8 14:30-15:15 język angielski
4 A gr.2 - Matusiak J. (210)
etyka
4 a etyka - Turbańska A. (213)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 4 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 muzyka
4 B - Majewska-Marszałek N. (aula)
język angielski
4 B j.ang./inf. gr.2 - Matusiak J. (205)
2 08:50-09:35 przyroda
4 B - Targońska J. (205)
język angielski
4 B j.ang./inf. gr.2 - Matusiak J. (200)
matematyka
4 B - Meller K. (205)
technika
4 B - Mikołajczak G. (205)
3 09:50-10:35 język angielski
4 B j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
matematyka
4 B - Meller K. (205)
wychowanie fizyczne
4 B - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
matematyka
4 B - Meller K. (205)
religia
4 B - Bilejczyk A. (205)
4 10:40-11:25 język polski
4 B - Weber Sobiech I. (213)
wychowanie fizyczne
4 B - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
plastyka
4 B - Mikołajczak G. (213)
język polski
4 B - Weber Sobiech I. (205)
przyroda
4 B - Targońska J. (205)
5 11:40-12:25 język polski
4 B - Weber Sobiech I. (213)
język angielski
4 B j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
informatyka
4 B j.ang./inf. gr.2 - Siadak G. (201)
matematyka
4 B - Meller K. (213)
język polski
4 B - Weber Sobiech I. (205)
język angielski
4 B j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (213)
6 12:30-13:15 religia
4 B - Bilejczyk A. (213)
informatyka
4 B j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
4 B j.ang./inf. gr.2 - Matusiak J. (200)
zajęcia z wychowawcą
4 B - Matusiak J. (213)
wychowanie fizyczne
4 B - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
7 13:30-14:15 historia
4 B - Kulma J. (213)
język polski
4 B - Weber Sobiech I. (213)
wychowanie fizyczne
4 B - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
8 14:30-15:15 etyka
4 b etyka - Turbańska A. (213)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 5 A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
5 A - Rahn A. (209)
informatyka
5 A - Siadak G. (201)
wychowanie fizyczne
5 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 geografia
5 A - Plewińska A. (209)
język angielski
5 A - Went M. (209)
wychowanie fizyczne
5 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 język angielski
5 A - Went M. (209)
język polski
5 A - Rahn A. (209)
zajęcia z wychowawcą
5 A - Went M. (209)
język angielski
5 A - Went M. (201)
4 10:40-11:25 biologia
5 A - Targońska J. (209)
matematyka
5 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (209)
matematyka
5 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (209)
matematyka
5 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (209)
język polski
5 A - Rahn A. (201)
5 11:40-12:25 muzyka
5 A - Majewska-Marszałek N. (aula)
religia
5 A - Marciniak J. (209)
matematyka
5 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (209)
historia
5 A - Kulma J. (201)
6 12:30-13:15 religia
5 A - Marciniak J. (aula)
język polski
5 A - Rahn A. (209)
technika
5 A - Mikołajczak G. (209)
7 13:30-14:15 język polski
5 A - Rahn A. (209)
historia
5 A - Kulma J. (209)
8 14:30-15:15 plastyka
5 A - Mikołajczak G. (209)
etyka
5 a etyka - Turbańska A. (213)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 5 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 język polski
5 B - Rahn A. (209)
matematyka
5 B - Miszczyszyn P. (209)
2 08:50-09:35 informatyka
5 B - Siadak G. (201)
język polski
5 B - Rahn A. (209)
matematyka
5 B - Miszczyszyn P. (14)
matematyka
5 B - Miszczyszyn P. (209)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
5 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
biologia
5 B - Targońska J. (209)
język polski
5 B - Rahn A. (201)
wychowanie fizyczne
5 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
5 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
muzyka
5 B - Michalak A. (aula)
język angielski
5 B - Went M. (201)
wychowanie fizyczne
5 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
5 11:40-12:25 język polski
5 B - Rahn A. (209)
język angielski
5 B - Went M. (aula)
matematyka
5 B - Miszczyszyn P. (209)
historia
5 B - Kulma J. (201)
plastyka
5 B - Mikołajczak G. (212)
6 12:30-13:15 historia
5 B - Kulma J. (209)
religia
5 B - Marciniak J. (aula)
język polski
5 B - Rahn A. (209)
geografia
5 B - Plewińska A. (201)
7 13:30-14:15 język angielski
5 B - Went M. (209)
zajęcia z wychowawcą
5 B - Miszczyszyn P. (209)
religia
5 B - Marciniak J. (201)
8 14:30-15:15 technika
5 B - Mikołajczak G. (209)
etyka
5 b etyka - Turbańska A. (213)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 6 A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
6 A gr. 2 - Siadak G. (201)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (207)
język polski
6 A - Aftyka J. (207)
2 08:50-09:35 język polski
6 A - Aftyka J. (205)
muzyka
6 A - Majewska-Marszałek N. (aula)
język polski
6 A - Aftyka J. (207)
język angielski
6 A gr. 1 - Matusiak J. (207)
język angielski
6 A gr. 2 - Went M. (200)
3 09:50-10:35 matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (205)
wychowanie fizyczne
6 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
język polski
6 A - Aftyka J. (207)
historia
6 A - Kulma J. (207)
4 10:40-11:25 język angielski
6 A gr. 1 - Matusiak J. (200)
język angielski
6 A gr. 2 - Went M. (205)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (207)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (suterena)
technika
6 A - Mikołajczak G. (207)
zajęcia z wychowawcą
6 A - Jurga-Bock J. (207)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
6 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
geografia
6 A - Plewińska A. (207)
biologia
6 A - Targońska J. (suterena)
etyka
6 a etyka - Turbańska A. (świetlica)
religia
6 A - Marciniak J. (207)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
6 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
język polski
6 A - Aftyka J. (207)
historia
6 A - Kulma J. (suterena)
wychowanie fizyczne
6 A - Zamarski S. (sala gimnastyczna)
7 13:30-14:15 informatyka
6 A gr. 1 - Siadak G. (201)
religia
6 A - Marciniak J. (207)
plastyka
6 A - Mikołajczak G. (suterena)
8 14:30-15:15 język angielski
6 A gr. 1 - Matusiak J. (suterena)
język angielski
6 A gr. 2 - Went M. (200)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 7 A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 geografia
7 A - Plewińska A. (208)
chemia
7 A - Gomółka J. (101)
fizyka
7 A - Miszczyszyn P. (101)
2 08:50-09:35 matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (208)
język niemiecki
7 A gr.1 - Olejarczyk A. (200)
informatyka
7 A gr.2 - Siadak G. (201)
informatyka
7 A gr.1 - Siadak G. (201)
język niemiecki
7 A gr.2 - Olejarczyk A. (208)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (101)
3 09:50-10:35 język polski
7 A - Bożek A. (208)
muzyka
7 A - Majewska-Marszałek N. (aula)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (208)
język polski
7 A - Bożek A. (101)
4 10:40-11:25 język polski
7 A - Bożek A. (208)
język polski
7 A - Bożek A. (208)
biologia
7 A - Targońska J. (208)
chemia
7 A - Gomółka J. (101)
5 11:40-12:25 historia
7 A - Kulma J. (208)
język polski
7 A - Bożek A. (208)
język angielski
7 A gr.1 - Matusiak J. (200)
język angielski
7 A gr.2 - Rahn A. (208)
język angielski
7 A gr.1 - Matusiak J. (207)
język angielski
7 A gr.2 - Rahn A. (200)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (suterena)
6 12:30-13:15 fizyka
7 A - Miszczyszyn P. (208)
geografia
7 A - Plewińska A. (208)
wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
język angielski
7 A gr.1 - Matusiak J. (207)
język niemiecki
7 A gr.2 - Olejarczyk A. (200)
język niemiecki
7 A gr.1 - Olejarczyk A. (207)
język angielski
7 A gr.2 - Rahn A. (200)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
historia
7 A - Kulma J. (208)
wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
plastyka
7 A - Mikołajczak G. (207)
zajęcia z wychowawcą
7 A - Targońska J. (207)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
religia
7 A - Marciniak J. (208)
wychowanie do życia w rodzinie
7 A - Targońska J. (207)
biologia
7 A - Targońska J. (101)
9 15:20-16:05 religia
7 A - Marciniak J. (101)
10 16:10-16:55

Klasa 7 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
7 B - Jurga-Bock J. (101)
matematyka
7 B - Jurga-Bock J. (101)
język polski
7 B - Aftyka J. (207)
historia
7 B - Kulma J. (208)
2 08:50-09:35 biologia
7 B - Targońska J. (101)
geografia
7 B - Plewińska A. (101)
język polski
7 B - Aftyka J. (207)
język polski
7 B - Aftyka J. (208)
3 09:50-10:35 chemia
7 B - Gomółka J. (101)
historia
7 B - Kulma J. (101)
fizyka
7 B - Miszczyszyn P. (207)
język polski
7 B - Aftyka J. (208)
4 10:40-11:25 muzyka
7 B - Majewska-Marszałek N. (aula)
chemia
7 B - Gomółka J. (101)
język angielski
7 B gr.1 - Went M. (200)
język niemiecki
7 B gr.2 - Olejarczyk A. (207)
wychowanie do życia w rodzinie
7 B - Targońska J. (świetlica)
język niemiecki
7 B gr.1 - Olejarczyk A. (208)
język angielski
7 B gr.2 - Went M. (200)
5 11:40-12:25 język angielski
7 B gr.1 - Went M. (200)
informatyka
7 B gr.2 - Siadak G. (201)
wychowanie fizyczne
7 B ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 B dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 B ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 B dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 B ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 B dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język angielski
7 B gr.1 - Went M. (208)
język niemiecki
7 B gr.2 - Olejarczyk A. (200)
6 12:30-13:15 informatyka
7 B gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
7 B gr.2 - Went M. (200)
wychowanie fizyczne
7 B ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 B dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
7 B gr.1 - Olejarczyk A. (200)
język angielski
7 B gr.2 - Went M. (208)
matematyka
7 B - Jurga-Bock J. (205)
fizyka
7 B - Miszczyszyn P. (208)
7 13:30-14:15 plastyka
7 B - Mikołajczak G. (208)
zajęcia z wychowawcą
7 B - Gomółka J. (101)
biologia
7 B - Targońska J. (208)
matematyka
7 B - Jurga-Bock J. (205)
8 14:30-15:15 religia
7 B - Marciniak J. (208)
religia
7 B - Marciniak J. (208)
język polski
7 B - Aftyka J. (205)
9 15:20-16:05 geografia
7 B - Plewińska A. (205)
10 16:10-16:55

Klasa 7 C - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 muzyka
7 C - Majewska-Marszałek N. (aula)
język polski
7 C - Bożek A. (207)
matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (14)
2 08:50-09:35 język polski
7 C - Bożek A. (207)
język polski
7 C - Bożek A. (207)
chemia
7 C - Gomółka J. (101)
matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (14)
3 09:50-10:35 geografia
7 C - Plewińska A. (207)
geografia
7 C - Plewińska A. (207)
historia
7 C - Kulma J. (205)
wychowanie do życia w rodzinie
7 C - Targońska J. (suterena)
język niemiecki
7 C gr.1 - Olejarczyk A. (200)
język angielski
7 C gr.2 - Rahn A. (14)
4 10:40-11:25 matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (207)
informatyka
7 C gr.1 - Siadak G. (201)
język niemiecki
7 C gr.2 - Olejarczyk A. (200)
wychowanie fizyczne
7 C ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 C dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 C ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 C dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
historia
7 C - Kulma J. (101)
5 11:40-12:25 fizyka
7 C - Miszczyszyn P. (207)
biologia
7 C - Targońska J. (101)
matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (207)
język polski
7 C - Bożek A. (14)
biologia
7 C - Targońska J. (101)
6 12:30-13:15 zajęcia z wychowawcą
7 C - Mikołajczak G. (207)
chemia
7 C - Gomółka J. (101)
fizyka
7 C - Miszczyszyn P. (207)
język polski
7 C - Bożek A. (14)
plastyka
7 C - Mikołajczak G. (101)
7 13:30-14:15 język angielski
7 C gr.1 - Matusiak J. (200)
język niemiecki
7 C gr.2 - Olejarczyk A. (207)
wychowanie fizyczne
7 C ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 C dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język angielski
7 C gr.1 - Matusiak J. (207)
informatyka
7 C gr.2 - Siadak G. (201)
język angielski
7 C gr.1 - Matusiak J. (14)
język angielski
7 C gr.2 - Rahn A. (200)
religia
7 C - Marciniak J. (101)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
7 C ch. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 C dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
7 C gr.1 - Olejarczyk A. (14)
język angielski
7 C gr.2 - Rahn A. (200)
9 15:20-16:05 religia
7 C - Marciniak J. (14)
10 16:10-16:55

Klasa 8 A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 język angielski
8 A - Rahn A. (14)
matematyka
8 A - Jurga-Bock J. (suterena)
matematyka
8 A - Jurga-Bock J. (14)
3 09:50-10:35 język polski
8 A - Aftyka J. (14)
matematyka
8 A - Jurga-Bock J. (suterena)
język polski
8 A - Aftyka J. (14)
matematyka
8 A - Jurga-Bock J. (14)
wychowanie do życia w rodzinie
8 A - Targońska J. (101)
4 10:40-11:25 język polski
8 A - Aftyka J. (14)
fizyka
8 A - Miszczyszyn P. (suterena)
język polski
8 A - Aftyka J. (14)
zajęcia z wychowawcą
8 A - Rahn A. (14)
fizyka
8 A - Miszczyszyn P. (14)
5 11:40-12:25 chemia
8 A - Gomółka J. (101)
język angielski
8 A - Rahn A. (suterena)
język niemiecki
8 A - Olejarczyk A. (201)
chemia
8 A - Gomółka J. (101)
język angielski
8 A - Rahn A. (14)
6 12:30-13:15 biologia
8 A - Rahn A. (101)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 A - Mikołajczak G. (suterena)
informatyka
8 A - Siadak G. (201)
historia
8 A - Kulma J. (suterena)
historia
8 A - Kulma J. (14)
7 13:30-14:15 wiedza o społeczeństwie
8 A - Samek M. (101)
geografia
8 A - Plewińska A. (suterena)
religia
8 A - Marciniak J. (205)
język polski
8 A - Aftyka J. (suterena)
wychowanie fizyczne
8 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
8 14:30-15:15 język niemiecki
8 A - Olejarczyk A. (101)
wiedza o społeczeństwie
8 A - Samek M. (suterena)
wychowanie fizyczne
8 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
religia
8 A - Marciniak J. (14)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
8 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55

Klasa 8 B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
8 B - Targońska J. (suterena)
język niemiecki
8 B - Olejarczyk A. (208)
2 08:50-09:35 język angielski
8 B - Went M. (suterena)
fizyka
8 B - Miszczyszyn P. (208)
wychowanie fizyczne
8 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 matematyka
8 B - Miszczyszyn P. (suterena)
język angielski
8 B - Went M. (208)
chemia
8 B - Gomółka J. (101)
wychowanie fizyczne
8 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 matematyka
8 B - Miszczyszyn P. (suterena)
historia
8 B - Kulma J. (205)
informatyka
8 B - Siadak G. (201)
wiedza o społeczeństwie
8 B - Kulma J. (suterena)
5 11:40-12:25 język polski
8 B - Aftyka J. (suterena)
matematyka
8 B - Miszczyszyn P. (205)
historia
8 B - Kulma J. (14)
język niemiecki
8 B - Olejarczyk A. (suterena)
matematyka
8 B - Miszczyszyn P. (205)
6 12:30-13:15 język polski
8 B - Aftyka J. (suterena)
wiedza o społeczeństwie
8 B - Kulma J. (205)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 B - Mikołajczak G. (14)
biologia
8 B - Targońska J. (101)
język polski
8 B - Aftyka J. (205)
7 13:30-14:15 religia
8 B - Marciniak J. (suterena)
język polski
8 B - Aftyka J. (205)
język angielski
8 B - Went M. (14)
zajęcia z wychowawcą
8 B - Głogowski D. (101)
język polski
8 B - Aftyka J. (205)
8 14:30-15:15 chemia
8 B - Gomółka J. (101)
fizyka
8 B - Miszczyszyn P. (14)
geografia
8 B - Plewińska A. (101)
wychowanie fizyczne
8 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 religia
8 B - Marciniak J. (14)
wychowanie fizyczne
8 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55

Klasa 8 C - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
8 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie do życia w rodzinie
8 C - Targońska J. (14)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
8 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język angielski
8 C - Went M. (14)
język angielski
8 C - Went M. (208)
3 09:50-10:35 informatyka
8 C - Siadak G. (201)
język niemiecki
8 C - Olejarczyk A. (14)
język angielski
8 C - Went M. (suterena)
fizyka
8 C - Miszczyszyn P. (208)
matematyka
8 C - Jurga-Bock J. (209)
4 10:40-11:25 chemia
8 C - Gomółka J. (101)
język polski
8 C - Aftyka J. (14)
historia
8 C - Kulma J. (101)
matematyka
8 C - Jurga-Bock J. (208)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 C - Mikołajczak G. (209)
5 11:40-12:25 język niemiecki
8 C - Olejarczyk A. (14)
język polski
8 C - Aftyka J. (14)
chemia
8 C - Gomółka J. (101)
język polski
8 C - Aftyka J. (208)
język polski
8 C - Aftyka J. (209)
6 12:30-13:15 matematyka
8 C - Jurga-Bock J. (14)
fizyka
8 C - Miszczyszyn P. (14)
biologia
8 C - Targońska J. (101)
język polski
8 C - Aftyka J. (208)
religia
8 C - Marciniak J. (209)
7 13:30-14:15 matematyka
8 C - Jurga-Bock J. (14)
wiedza o społeczeństwie
8 C - Samek M. (14)
zajęcia z wychowawcą
8 C - Siczyńska E. (101)
geografia
8 C - Plewińska A. (208)
wiedza o społeczeństwie
8 C - Samek M. (209)
8 14:30-15:15 historia
8 C - Kulma J. (14)
wychowanie fizyczne
8 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
religia
8 C - Marciniak J. (208)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
8 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55

Dziennik Dziennik kl. 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (108)
10:40-11:25
edukacja informatyczna
Wojtkowiak C. (201)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (108)
09:50-10:35
religia
Bilejczyk A. (108)
10:40-11:25
język angielski
Wojtkowiak C. (108)
08:00-08:45
język angielski
Wojtkowiak C. (108)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Zamarski S. (harcówka)
09:50-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (108)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (108)
09:50-10:35
religia
Bilejczyk A. (108)
10:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (108)
12:30-13:15
etyka
Turbańska A. (108)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (108)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Zamarski S. (harcówka)

Dziennik Dziennik kl. 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Stefan B. (201)
08:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Stefan B. (107)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Zamarski S. (harcówka)
11:40-12:25
język angielski
Matusiak J. (107)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Stefan B. (107)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (107)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Stefan B. (107)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Zamarski S. (harcówka)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Stefan B. (107)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (107)
12:30-13:15
etyka
Turbańska A. (108)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Stefan B. (107)
09:50-10:35
język angielski
Matusiak J. (107)
10:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Stefan B. (107)

Dziennik Dziennik kl. 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Olejak K. (harcówka)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
11:40-12:25
język angielski
Wojtkowiak C. (105)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (105)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Olejak K. (201)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
09:50-10:35
język angielski
Wojtkowiak C. (105)
10:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
12:30-13:15
etyka
Turbańska A. (108)
08:00-08:45
religia
Bilejczyk A. (105)
08:50-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)

Dziennik Dziennik kl. 2b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (210)
09:50-10:35
język angielski
Rahn A. (210)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (105)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (210)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Szymanowska H. (harcówka)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (210)
10:40-11:25
język angielski
Rahn A. (210)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (210)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (210)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Szymanowska H. (harcówka)
12:30-13:15
etyka
Turbańska A. (108)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Szymanowska H. (201)
08:50-09:35
religia
Bilejczyk A. (210)
09:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (210)

Dziennik Dziennik kl. 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (213)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
08:50-09:35
język angielski
Rahn A. (213)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Mizgalska A. (harcówka)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Zamarski S. (harcówka)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
13:30-14:15
etyka
Turbańska A. (108)
08:00-08:45
język angielski
Rahn A. (213)
08:50-09:35
edukacja informatyczna
Mizgalska A. (201)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (108)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (108)

Dziennik Dziennik kl. 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Kreduszyńska A. (212)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Kreduszyńska A. (212)
09:50-10:35
język angielski
Rahn A. (212)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Kreduszyńska A. (harcówka)
08:00-08:45
religia
Bilejczyk A. (212)
08:50-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Kreduszyńska A. (212)
08:50-09:35
edukacja informatyczna
Kreduszyńska A. (201)
09:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Kreduszyńska A. (212)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (212)
12:30-13:15
język angielski
Rahn A. (212)
13:30-14:15
etyka
Turbańska A. (108)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Kreduszyńska A. (212)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Zamarski S. (harcówka)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Kreduszyńska A. (212)