Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 A » 4 B » 5 A » 6 A » 6 B » 6 C » 7 A » 7 B » 7 C » 8 A » 8 B

Plany różnych dzienników

» Dziennik kl. 1a » Dziennik kl. 1b » Dziennik kl. 2a » Dziennik kl. 2b » Dziennik kl. 3a » Dziennik kl. 3b

Klasa 4 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 A - Went M. (suterena)
język angielski
4 A - Went M. (209)
język polski
4 A - Gellert B. (209)
2 08:50-09:35 religia
4 A - Bilejczyk A. (213)
informatyka
4 A - Siadak G. (201)
język polski
4 A - Gellert B. (207)
zajęcia z wychowawcą
4 A - Went M. (209)
plastyka
4 A - Mikołajczak G. (209)
3 09:50-10:35 muzyka
4 A - Drogosz K. (213)
wychowanie fizyczne
4 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język polski
4 A - Gellert B. (207)
wychowanie fizyczne
4 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
4 10:40-11:25 język polski
4 A - Gellert B. (213)
wychowanie fizyczne
4 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
przyroda
4 A - Targońska J. (212)
historia
4 A - Leszczyńska A. (213)
przyroda
4 A - Targońska J. (209)
5 11:40-12:25 język angielski
4 A - Went M. (213)
matematyka
4 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (210)
matematyka
4 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (212)
matematyka
4 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (208)
religia
4 A - Bilejczyk A. (209)
6 12:30-13:15 technika
4 A - Mikołajczak G. (213)
etyka
4 A - Walczak A. (108)
matematyka
4 A - Grzegorzewicz-Zielony R. (212)
język polski
4 A - Gellert B. (208)
7 13:30-14:15
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 4 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
4 B - Gellert B. (210)
wychowanie fizyczne
4 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
matematyka
4 B - Miszczyszyn P. (14)
matematyka
4 B - Miszczyszyn P. (suterena)
2 08:50-09:35 język polski
4 B - Gellert B. (210)
wychowanie fizyczne
4 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język polski
4 B - Gellert B. (suterena)
3 09:50-10:35 język angielski
4 B - Went M. (210)
muzyka
4 B - Drogosz K. (suterena)
język angielski
4 B - Went M. (209)
technika
4 B - Mikołajczak G. (suterena)
4 10:40-11:25 matematyka
4 B - Miszczyszyn P. (201)
przyroda
4 B - Targońska J. (suterena)
wychowanie fizyczne
4 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
4 B - Miszczyszyn P. (209)
język angielski
4 B - Went M. (suterena)
5 11:40-12:25 informatyka
4 B - Siadak G. (201)
religia
4 B - Bilejczyk A. (213)
język polski
4 B - Gellert B. (207)
język polski
4 B - Gellert B. (209)
historia
4 B - Leszczyńska A. (suterena)
6 12:30-13:15 religia
4 B - Bilejczyk A. (201)
etyka
4 B - Walczak A. (108)
matematyka
4 B - Miszczyszyn P. (207)
przyroda
4 B - Targońska J. (209)
7 13:30-14:15 plastyka
4 B - Mikołajczak G. (207)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 5 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
5 A - Matusiak J. (205)
język polski
5 A - Gellert B. (aula)
informatyka
5 A - Siadak G. (201)
2 08:50-09:35 język polski
5 A - Gellert B. (205)
technika
5 A - Mikołajczak G. (aula)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (suterena)
biologia
5 A - Targońska J. (aula)
3 09:50-10:35 język polski
5 A - Gellert B. (205)
plastyka
5 A - Mikołajczak G. (aula)
historia
5 A - Leszczyńska A. (suterena)
język polski
5 A - Gellert B. (212)
4 10:40-11:25 geografia
5 A - Plewińska A. (suterena)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (205)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (aula)
język polski
5 A - Gellert B. (suterena)
wychowanie fizyczne
5 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
5 11:40-12:25 matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (suterena)
historia
5 A - Leszczyńska A. (205)
wychowanie fizyczne
5 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
5 A - Jurga-Bock J. (suterena)
religia
5 A - Marciniak J. (210)
6 12:30-13:15 religia
5 A - Marciniak J. (suterena)
muzyka
5 A - Drogosz K. (205)
język angielski
5 A - Matusiak J. (205)
7 13:30-14:15 język angielski
5 A - Matusiak J. (suterena)
etyka
5 A - Walczak A. (108)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
5 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
5 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55

Klasa 6 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (209)
2 08:50-09:35 matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (207)
język angielski
6 A j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
język angielski
6 A j.ang./inf. gr.2 - Rahn A. (209)
biologia
6 A - Targońska J. (101)
język angielski
6 A j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
informatyka
6 A j.ang./inf. gr.2 - Siadak G. (201)
język angielski
6 A j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (208)
język angielski
6 A j.ang./inf. gr.2 - Rahn A. (200)
3 09:50-10:35 informatyka
6 A j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
6 A j.ang./inf. gr.2 - Rahn A. (207)
geografia
6 A - Plewińska A. (209)
zajęcia z wychowawcą
6 A - Targońska J. (101)
język polski
6 A - Bożek A. (101)
historia
6 A - Leszczyńska A. (208)
4 10:40-11:25 język polski
6 A - Bożek A. (207)
technika
6 A - Mikołajczak G. (209)
plastyka
6 A - Mikołajczak G. (101)
język polski
6 A - Bożek A. (101)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (208)
5 11:40-12:25 język polski
6 A - Bożek A. (207)
język polski
6 A - Bożek A. (209)
historia
6 A - Leszczyńska A. (101)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 muzyka
6 A - Drogosz K. (207)
religia
6 A - Marciniak J. (209)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (101)
religia
6 A - Marciniak J. (210)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
etyka
6 A - Walczak A. (108)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 6 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
6 B j.ang./inf. gr.2 - Went M. (205)
język angielski
6 B j.ang./inf. gr.2 - Went M. (207)
2 08:50-09:35 język angielski
6 B j.ang./inf. gr.1 - Went M. (205)
informatyka
6 B j.ang./inf. gr.2 - Siadak G. (201)
matematyka
6 B - Jurga-Bock J. (209)
technika
6 B - Mikołajczak G. (aula)
zajęcia z wychowawcą
6 B - Leszczyńska A. (207)
3 09:50-10:35 język polski
6 B - Aftyka J. (205)
informatyka
6 B j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
6 B j.ang./inf. gr.2 - Went M. (200)
język polski
6 B - Aftyka J. (aula)
język polski
6 B - Aftyka J. (207)
4 10:40-11:25 matematyka
6 B - Jurga-Bock J. (205)
język angielski
6 B j.ang./inf. gr.1 - Went M. (200)
historia
6 B - Leszczyńska A. (209)
język polski
6 B - Aftyka J. (aula)
język polski
6 B - Aftyka J. (207)
5 11:40-12:25 religia
6 B - Marciniak J. (205)
muzyka
6 B - Drogosz K. (suterena)
biologia
6 B - Targońska J. (209)
historia
6 B - Leszczyńska A. (aula)
matematyka
6 B - Jurga-Bock J. (207)
6 12:30-13:15 plastyka
6 B - Mikołajczak G. (suterena)
wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
geografia
6 B - Plewińska A. (aula)
język angielski
6 B j.ang./inf. gr.1 - Went M. (207)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 B - Jurga-Bock J. (209)
wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 religia
6 B - Marciniak J. (suterena)
10 16:10-16:55

Klasa 6 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
6 C - Jurga-Bock J. (aula)
informatyka
6 C j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
6 C j.ang./inf.gr.2 - Rahn A. (200)
2 08:50-09:35 język polski
6 C - Bożek A. (aula)
geografia
6 C - Plewińska A. (aula)
język angielski
6 C j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
informatyka
6 C j.ang./inf.gr.2 - Siadak G. (201)
3 09:50-10:35 język polski
6 C - Bożek A. (aula)
język polski
6 C - Bożek A. (aula)
wychowanie fizyczne
6 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 C - Jurga-Bock J. (209)
4 10:40-11:25 muzyka
6 C - Drogosz K. (aula)
język polski
6 C - Bożek A. (aula)
wychowanie fizyczne
6 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
plastyka
6 C - Mikołajczak G. (207)
wychowanie fizyczne
6 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
5 11:40-12:25 język angielski
6 C j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (aula)
język angielski
6 C j.ang./inf.gr.2 - Rahn A. (200)
język angielski
6 C j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (aula)
język angielski
6 C j.ang./inf.gr.2 - Rahn A. (200)
zajęcia z wychowawcą
6 C - Mikołajczak G. (aula)
język polski
6 C - Bożek A. (207)
biologia
6 C - Targońska J. (208)
6 12:30-13:15 wychowanie do życia w rodzinie
6 C - Targońska J. (aula)
historia
6 C - Leszczyńska A. (aula)
religia
6 C - Marciniak J. (aula)
matematyka
6 C - Jurga-Bock J. (207)
historia
6 C - Leszczyńska A. (208)
7 13:30-14:15 technika
6 C - Mikołajczak G. (aula)
matematyka
6 C - Jurga-Bock J. (207)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
6 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 religia
6 C - Marciniak J. (207)
10 16:10-16:55

Klasa 7 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
7 A - Aftyka J. (209)
geografia
7 A - Plewińska A. (208)
wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
geografia
7 A - Plewińska A. (205)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (101)
2 08:50-09:35 język angielski
7 A - Rahn A. (209)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (208)
wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
język angielski
7 A - Rahn A. (205)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (101)
3 09:50-10:35 historia
7 A - Leszczyńska A. (209)
chemia
7 A - Gomółka J. (101)
biologia
7 A - Rahn A. (205)
informatyka
7 A - Siadak G. (201)
język angielski
7 A - Rahn A. (101)
4 10:40-11:25 chemia
7 A - Gomółka J. (209)
język polski
7 A - Aftyka J. (101)
język polski
7 A - Aftyka J. (205)
matematyka
7 A - Jurga-Bock J. (205)
zajęcia z wychowawcą
7 A - Rahn A. (101)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
język polski
7 A - Aftyka J. (101)
fizyka
7 A - Miszczyszyn P. (14)
język polski
7 A - Aftyka J. (205)
plastyka
7 A - Mikołajczak G. (101)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
7 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
fizyka
7 A - Miszczyszyn P. (101)
język niemiecki
7 A - Olejarczyk A. (201)
język niemiecki
7 A - Olejarczyk A. (205)
biologia
7 A - Rahn A. (101)
7 13:30-14:15 muzyka
7 A - Drogosz K. (207)
religia
7 A - Marciniak J. (101)
religia
7 A - Marciniak J. (201)
historia
7 A - Leszczyńska A. (205)
wychowanie do życia w rodzinie
7 A - Targońska J. (101)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 7 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
7 B - Aftyka J. (suterena)
język polski
7 B - Aftyka J. (208)
2 08:50-09:35 muzyka
7 B - Drogosz K. (208)
fizyka
7 B - Miszczyszyn P. (14)
język angielski
7 B - Went M. (suterena)
język polski
7 B - Aftyka J. (208)
język angielski
7 B - Went M. (201)
3 09:50-10:35 chemia
7 B - Gomółka J. (101)
język polski
7 B - Aftyka J. (201)
historia
7 B - Leszczyńska A. (suterena)
fizyka
7 B - Miszczyszyn P. (208)
biologia
7 B - Targońska J. (201)
4 10:40-11:25 język polski
7 B - Aftyka J. (101)
chemia
7 B - Gomółka J. (201)
matematyka
7 B - Miszczyszyn P. (suterena)
geografia
7 B - Plewińska A. (208)
matematyka
7 B - Miszczyszyn P. (201)
5 11:40-12:25 matematyka
7 B - Miszczyszyn P. (101)
wychowanie fizyczne
7 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
7 B - Głogowski D. (suterena)
informatyka
7 B - Siadak G. (201)
matematyka
7 B - Miszczyszyn P. (201)
6 12:30-13:15 język angielski
7 B - Went M. (101)
wychowanie fizyczne
7 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
plastyka
7 B - Mikołajczak G. (suterena)
historia
7 B - Leszczyńska A. (suterena)
język niemiecki
7 B - Olejarczyk A. (201)
7 13:30-14:15 geografia
7 B - Plewińska A. (101)
biologia
7 B - Targońska J. (209)
język niemiecki
7 B - Olejarczyk A. (suterena)
wychowanie fizyczne
7 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
8 14:30-15:15 religia
7 B - Marciniak J. (101)
religia
7 B - Marciniak J. (209)
wychowanie do życia w rodzinie
7 B - Targońska J. (suterena)
wychowanie fizyczne
7 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 7 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
chemia
7 C - Gomółka J. (101)
matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (208)
język polski
7 C - Aftyka J. (14)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
7 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język angielski
7 C - Went M. (101)
język polski
7 C - Aftyka J. (208)
geografia
7 C - Plewińska A. (207)
język polski
7 C - Aftyka J. (14)
3 09:50-10:35 matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (14)
matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (208)
zajęcia z wychowawcą
7 C - Siczyńska E. (208)
chemia
7 C - Gomółka J. (207)
fizyka
7 C - Miszczyszyn P. (14)
4 10:40-11:25 historia
7 C - Leszczyńska A. (14)
fizyka
7 C - Miszczyszyn P. (208)
język angielski
7 C - Went M. (208)
wychowanie fizyczne
7 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
7 C - Olejarczyk A. (14)
5 11:40-12:25 język polski
7 C - Aftyka J. (14)
biologia
7 C - Targońska J. (208)
matematyka
7 C - Jurga-Bock J. (208)
wychowanie fizyczne
7 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język angielski
7 C - Went M. (14)
6 12:30-13:15 geografia
7 C - Plewińska A. (14)
język polski
7 C - Aftyka J. (208)
historia
7 C - Leszczyńska A. (208)
informatyka
7 C - Siadak G. (201)
plastyka
7 C - Mikołajczak G. (14)
7 13:30-14:15 religia
7 C - Marciniak J. (14)
muzyka
7 C - Drogosz K. (208)
język niemiecki
7 C - Olejarczyk A. (208)
biologia
7 C - Targońska J. (208)
8 14:30-15:15 wychowanie do życia w rodzinie
7 C - Targońska J. (14)
religia
7 C - Marciniak J. (208)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 8 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 fizyka
8 A - Miszczyszyn P. (14)
doradztwo zawodowe
8 A - Sigel A. (207)
historia
8 A - Leszczyńska A. (14)
chemia
8 A - Gomółka J. (101)
2 08:50-09:35 matematyka
8 A - Miszczyszyn P. (14)
chemia
8 A - Gomółka J. (207)
fizyka
8 A - Miszczyszyn P. (14)
matematyka
8 A - Miszczyszyn P. (101)
matematyka
8 A - Miszczyszyn P. (205)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
8 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
biologia
8 A - Targońska J. (207)
język angielski
8 A - Matusiak J. (14)
geografia
8 A - Plewińska A. (205)
język angielski
8 A - Matusiak J. (205)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
8 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język angielski
8 A - Matusiak J. (207)
język niemiecki
8 A - Olejarczyk A. (14)
informatyka
8 A - Siadak G. (201)
historia
8 A - Leszczyńska A. (205)
5 11:40-12:25 język polski
8 A - Weber Sobiech I. (209)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
wiedza o społeczeństwie
8 A - Samek M. (205)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (101)
wiedza o społeczeństwie
8 A - Samek M. (205)
6 12:30-13:15 język niemiecki
8 A - Olejarczyk A. (209)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
wychowanie fizyczne
8 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (101)
zajęcia z wychowawcą
8 A - Matusiak J. (205)
7 13:30-14:15 edukacja dla bezpieczeństwa
8 A - Mikołajczak G. (209)
matematyka
8 A - Miszczyszyn P. (207)
wychowanie fizyczne
8 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
religia
8 A - Marciniak J. (101)
religia
8 A - Marciniak J. (205)
8 14:30-15:15 wychowanie do życia w rodzinie
8 A - Targońska J. (207)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 8 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia
8 B - Leszczyńska A. (101)
wychowanie fizyczne
8 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 chemia
8 B - Gomółka J. (101)
doradztwo zawodowe
8 B - Sigel A. (suterena)
wychowanie fizyczne
8 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
chemia
8 B - Gomółka J. (14)
wychowanie fizyczne
8 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 geografia
8 B - Plewińska A. (208)
fizyka
8 B - Miszczyszyn P. (14)
fizyka
8 B - Miszczyszyn P. (209)
język angielski
8 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Matusiak J. (200)
język niemiecki
8 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Olejarczyk A. (14)
wiedza o społeczeństwie
8 B - Samek M. (aula)
4 10:40-11:25 język niemiecki
8 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Olejarczyk A. (208)
język angielski
8 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Matusiak J. (200)
historia
8 B - Leszczyńska A. (14)
język angielski
8 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Matusiak J. (200)
informatyka
8 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Meller K. (201)
język niemiecki
8 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Olejarczyk A. (200)
język angielski
8 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Matusiak J. (14)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 B - Mikołajczak G. (aula)
5 11:40-12:25 biologia
8 B - Targońska J. (208)
zajęcia z wychowawcą
8 B - Meller K. (14)
informatyka
8 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Meller K. (201)
język angielski
8 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Matusiak J. (200)
matematyka
8 B - Meller K. (14)
język angielski
8 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Matusiak J. (200)
język niemiecki
8 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Olejarczyk A. (aula)
6 12:30-13:15 język polski
8 B - Weber Sobiech I. (208)
matematyka
8 B - Meller K. (14)
matematyka
8 B - Meller K. (14)
matematyka
8 B - Meller K. (14)
religia
8 B - Marciniak J. (aula)
7 13:30-14:15 język polski
8 B - Weber Sobiech I. (208)
język polski
8 B - Weber Sobiech I. (14)
wiedza o społeczeństwie
8 B - Samek M. (14)
język polski
8 B - Weber Sobiech I. (14)
8 14:30-15:15 język polski
8 B - Weber Sobiech I. (14)
religia
8 B - Marciniak J. (14)
9 15:20-16:05 wychowanie do życia w rodzinie
8 B - Targońska J. (14)
10 16:10-16:55

Dziennik Dziennik kl. 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Olejak K. (201)
08:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
10:40-11:25
język angielski
Rahn A. (105)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (105)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Olejak K. (harcówka)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
11:40-12:25
etyka
Walczak A. (108)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
10:40-11:25
język angielski
Rahn A. (105)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)
09:50-10:35
religia
Bilejczyk A. (105)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Olejak K. (harcówka)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (105)

Dziennik Dziennik kl. 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (107)
09:50-10:35
religia
Bilejczyk A. (107)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Szymanowska H. (harcówka)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (107)
09:50-10:35
religia
Bilejczyk A. (107)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (107)
11:40-12:25
etyka
Walczak A. (108)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (107)
10:40-11:25
język angielski
Rahn A. (107)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Szymanowska H. (harcówka)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (107)
11:40-12:25
język angielski
Rahn A. (107)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Szymanowska H. (201)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Szymanowska H. (107)

Dziennik Dziennik kl. 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:40-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
13:30-14:15
edukacja informatyczna
Mizgalska A. (201)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
11:40-12:25
etyka
Walczak A. (108)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (213)
11:40-12:25
język angielski
Rahn A. (213)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Mizgalska A. (harcówka)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
08:00-08:45
religia
Bilejczyk A. (213)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (213)
11:40-12:25
język angielski
Rahn A. (213)

Dziennik Dziennik kl. 2b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:40-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
10:40-11:25
język angielski
Rahn A. (108)
11:40-12:25
edukacja informatyczna
Ratajczak M. (201)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
09:50-10:35
religia
Bilejczyk A. (108)
10:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
12:30-13:15
etyka
Walczak A. (108)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
09:50-10:35
język angielski
Rahn A. (108)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (108)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)

Dziennik Dziennik kl. 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:40-14:15
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (210)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Siadak G. (201)
08:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (210)
10:40-11:25
język angielski
Wojtkowiak C. (210)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Muszkieta A. (harcówka)
12:30-13:15
etyka
Walczak A. (108)
08:00-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (210)
11:40-12:25
religia
Bilejczyk A. (210)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (210)
10:40-11:25
język angielski
Wojtkowiak C. (210)
11:40-12:25
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (210)
08:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (210)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (210)
11:40-12:25
wychowanie fizyczne
Muszkieta A. (harcówka)

Dziennik Dziennik kl. 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:40-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
08:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (212)
11:40-12:25
język angielski
Wojtkowiak C. (212)
12:30-13:15
edukacja informatyczna
Wojtkowiak C. (201)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Wojtkowiak C. (harcówka)
12:30-13:15
etyka
Walczak A. (108)
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
10:40-11:25
religia
Bilejczyk A. (212)
11:40-12:25
język angielski
Wojtkowiak C. (212)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Wojtkowiak C. (harcówka)
10:40-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)